![2750](https://istoria.ko.net.ua/wp-content/uploads/2020/01/gg5c2f920e865e6_5e1449219449c.jpg)
Як виглядає збірник колядок, виданий в Ужгороді майже 100 років тому. Фото
Жителька Ужгорода у сiмейному архiвi знайшла книжку, якiй уже бiльше 90 рокiв – збiрник колядок виданий у 1925 роцi в Ужгородi, у видавництвi Юлiя Фелдешiя. Про це пишуть журналісти сайту Заголовок.
Як зазначається на обкладинцi книги, зiбрав колядки, якi увiйшли до видання, Антонiй Бобульський. Книжка видавалася “с благословенiєм Архiпастирським”.
У збiрцi є iлюстрацiї та коротка iсторiя свята Рiздва Христового. У книжцi є як i добре вiдомi закарпатцям колядки (“Нова радiсть стала”, “Небо i земля”, “Коли звiзда ясна”, “Дивная новина”, “Бог предвiчний”), так i призабутi (“Час радостi”, “С небес ангел”, “Христос на материнском”, “Кликнiте с Ангели” та iн.).
У книжцi також є сценарiй невеликої рiздвяної вистави “Рождственна игра”.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися